Robinson dvije sekunde prije kraja donio Igokei pobjedu

• 25.09.2021. 16:44

Košarkaši Igokee dočekuju čačanski Borac na startu nove sezone u ABA ligi.

Uživo:

IV četvrtina

Poenima Džejmsa Robinsona na dvije sekunde do kraja Igokea je došla do prve pobjede u sezoni

III četvrtina

Košarkaši Borca preokrenuli su rezultat u trećoj četvrtini i pred posljednjih deset minuta vode 73:66. Malo toga funkcionisalo je u igri Igokee u trećoj dionici pa će morati da podignu nivo igre ukoliko žele da dođu do pobjede na startu sezone.

Najefikasniji u ekipi Borca trenutno su Marinković i Hejl sa po 14 poena, dok Aleksandrovčane predvode Robinson i Voler sa po 13.

II četvrtina

Nakon prvog poluvremena Igokea vodi 47:42. U drugoj dionici proradio je šut za tri poena ekipe Dragana Bajića, ali gosti i dalje uspijevaju da ostanu u igri. Tej Voler za sada je najraspoloženiji u timu Igokee. Ubacio je četiri trojke i sa 12 poena najefikasniji je pojedinac u svom timu. Prati ga Dalibor Ilić sa deset, dok je Robinson skupio devet poena.

U ekipi Borca najbolji je Todorović sa 12 poena.

I četvrtina

Košarkaši Igokee vode protiv čačanskog Borca 21:15 nakon prve četvrtine utakmice u Laktašima. Nije bilo previše atraktivnih poteza u prvoj dionici, i jedni i drugi promašili su nekoliko otvorenih šuteva, ali su Aleksandrovčani ipak bili uspješniji.

Najefikasniji u redovima Igokee je Tej Voler sa šest postignutih poena, koliko ima i Marinković na drugoj strani.

Počela je utakmica u Laktašima.

Prošle sezone Igosi su ostvarili dva trijumfa protiv ekipe Marka Marinovića, pa se nadaju prvoj pobjedi na startu. Ipak, put do slavlja im neće biti lak.

Aleksandrovčani imaju problema sa povredama, a Čačani su sklopili veoma respektabilnu ekipu tokom ljeta.