Uletjeli na teren

Haos u Grčkoj: Navijači prekinuli solunski derbi, umiješala se i policija

• Извор: Телеграф
  • 28.11.2021. 21:42

Veliki derbi u prvenstvu Grčke, između Paoka i Arisa koji je igran na "Tumbi" prekinut je u 92. minutu pri rezultatu 1:0 za Aris, kada su navijači domaće ekipe počeli da bacaju dimne bombe i razne predmete na teren, da bi kasnije i sami uletjeli na isti.

Aris je na "vrelom" gostovanju postigao gol u 41. minutu, što je bilo dovoljno da uđu u mirniji, ako se to tako može nazvati, pošto su se navijači protivničkog Paoka pobrinuli za pravi "Pakao".

Meč je stopiran u 92. minutu, kada je škotski sudija Bobi Maden, inače čovjek koji je isključio Aleksandra Stanojevića na meču sa Gentom u Beogradu, izveo obje ekipe sa terena. Baš u tom trenutku su i navijači uspjeli da ulete na teren.

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 19:40 Маркетинг