Premijeršip

Fernandeš "oteo" penal Ronaldu, prvi poraz Junajteda

• Извор: Агенције
  • 25.09.2021. 16:00

Fudbaleri Mančester Junajteda doživjeli su šokantan poraz od Aston Vile u meču 6. kola engleskog Premijeršipa rezultatom 1:0 na svom Old Trafordu, a Crveni đavoli su u 93. minutu promašili penal i to nakon što je umjesto Kristijana Ronalda odgovornost preuzeo Bruno Fernandeš.

Vila je nešto bolje otvorila meč i preko Targeta je imala veliku šansu u 16. minutu, ali šutirao je visoko preko gola, da bi na drugoj strani u 18. minutu udarac Grinvuda odbranio Martinez.

Mogao je Votkins u 22. minutu dovesti goste u vođstvo, ali De Hea mu je odbranio, a vrijedi spomenuti još šansu Megvajera u 44. minutu kada je šutirao malo pored gola.

Šok na Old Trafordu priredio je štoper Hause golom u 88. minutu, a kada se činilo da će Crveni đavoli bez ispaljenog metka izgubiti ovaj meč, sudija Din je svirao penal nakon što je Hause igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Umjesto Ronalda koji je bio na terenu penal je izveo Fernandeš, a šutirao je katastrofalno i nabio loptu visoko preko gola. Nakon toga Junajted nije uspio da opet napravi šansu i na kraju su doživjeli prvi poraz u ovoj sezoni.

U drugom meču koji je odigran u terminu od 13:30 sati Mančester Siti je pobijedio Čelsi rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Gabriel Hesus u drugom poluvremenu.

• 20:10 Емисија: Прича се

Политичка, дебатна емисија доноси широк избор актуелних тема, супротстављених ставова, различитих углова, чињеница и реплика.

• 21:20 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''''''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 22:05 Серија: Авионџије (12+)

''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:35 Вечерње вијести

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)

• 23:20 Ноћни програм