Banjaluka: Borac pobjedom protiv Rudara otišao na plus devet FOTO

• 18.03.2017. 18:27

Fudbaleri Borca pobijedili su Rudar Prijedor u “krajiškom derbiju” 2:0 i tako na tabeli današnjem rivalu pobjegli na devet bodova.

FK Borac 3

"Velikan iz Platonove" i dalje pod vođstvom Vuleta Trivunovića nije primio gol. Tačno 931 minut Borčeva mreža je netaknuta.

Petar Kunić u devetom i Miloš Đorđević u 50. minutu bilu su strijelci za pobjedničku ekipu.

FK Borac 1

Dodajmo da su domaći meč završili sa desetoricom, jer je kapiten Boris Raspudić grubo startovao na Novicu Petrovića, zbog čega mu je arbitar Velimir Drinić pokazao crveni karton.

Utakmicu na Gradskom stadionu posmatrali su i rukometaši Borca m:tel.

FK Borac 2

Na preostalih pet utakmica 18. kola viđena su samo četiri pogotka. Slavija i Sloga podijelili su bodove odigravši 1:1, dok su Kozara i Zvijezda 09 ostvarili minimalne pobjede protiv Tekstilca Kort, odnosno šamačkog Borca, koji je jednom nogom već sada u nižem rangu takmičenja.