Vardi oborio rekord u remiju Lestera sa Mančester Junajtedom

• 28.11.2015. 21:16

U posljednjoj utakmici današnjeg rasporeda 14. kola engleske Premijer lige, Lester Siti je na domaćem terenu odigrao neriješeno sa Mančester Junajtedom (1:1), a meč je obilježio rekord Džejmija Vardija.

Lester je poveo u 24. minuti preko Vardija koji je tako postigao gol u 11. uzastopnoj utakmici i postao jedini igrač u istoriji Premijer lige koji je imao takav niz. Do ovog meča dijelio je rekord sa holandskim golgeterom koji se proslavio baš u dresu crvene polovine Mančestera, Rudom van Nistelrojem.

U finišu prvog poluvremena Švajnštajger je nakon ubačaja Blinda iz kornera pogodio za 1:1. To je bio prvi pogodak njemačkog reprezentativca od dolaska u Mančester.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, piše Klix. Lester je sada drugi na tabeli sa isto bodova koliko ih ima i Mančester Siti koji je ranije pobjedom nad Sauthemptonom preuzeo prvo mjesto. Junajted je treći sa bodom manje.

• 22:05 Вечерње вијести

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.

• 23:45 Ноћни програм