UŽIVO NA ATV-u: Đoković poražen, švajcarsko finale u Monte Karlu

• 19.04.2014. 09:57

Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije se plasirao u finale turnira u Monte Karlu. Povreda ruke je učinila svoje i Novak nije pokazao maksimum.  Iako poražen u finalu, Đoković je prilikom izlaska sa terena pozdravljen gromoglasnim aplauzom, prije svega zbog rizika što je sa povredom završio meč. Rodžer Federer je bio bolji u dva seta i slavio 7:5 i 6:2.

16:54- Federer koristi prvu meč loptu i osvaja i drugi set.

16:50- Đoković sve teže kontroliše igru. Iako ima veliku podršku sa tribina, jednostavno ne ide. Gubi 5:2.

16:44- Novak igra, ali bez ikakvog otpora. Federer pravi dupli brejk i vodi 4:1.

16:38- I na početku drugog seta izjednačena borba. Obojica osvajaju gem na svoj servis, a onda Federer pravi brejk. Vodi 2:1.

16:28- Federer pravi preokret i dobija prvi set rezultatom 7:5.

16:25- Federer pravi brejk i osvaja drugi gem za redom. Vodi 6:5.

16:20- Nakon rezultata 40:15 za Novaka, Federer izjednačava i na kraju dobija gem.

16:13- Nakon velike borbe Novak zadržava svoj servis. Vodi 5:4.

16:01- Federer osvaja gem bez izgubljenog poena. Rezultat izjednačen 3:3.

15:56- Novak osvaja gem na svoj servis i vodi 3:2.

15.49 - Nakon lagano osvojenog servisa Novak je napao servis Švajcarca. Imao je 0:30, međutim Federer uspjeva da se odbrani. Nakon dva izjednačenja protivnik osvaja svoj servis, 1:1.

15.40 - Počeo je meč, prvi servira Novak Đoković.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

'''Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)