Tuča Bjelice i Aflala, obojica isključeni

• 17.01.2018. 07:21

U utakmici između Orlanda i Minesote, potukli su se Nemanja Bjelica i Aron Aflalo, zbog čega su završili meč već u drugoj četvrtini.

U borbi za poziciju Bjelica je bio malo grublji, što je isprovociralo Afkaka, koji je nasrnuo na srpskog košarkaša.

Bjelica se, praktično, samo odbranio i uhvatio Aflala, a brzo su se umiješali košarkaši sa obje strane i spriječili ozbiljnu tuču.

Arbitri su isključili obojicu već u drugoj dionici igre, a Bjelica se nakon meča izvinio i objasnio situaciju.

"Prvo moram da se izvinim treneru i saigračima zato što sam isključen, ali ne znam šta da kažem... Ne želim da zvuči kao da sam žrtva u čitavoj situaciji. Imali smo duele, što je i normalno u košarci, ali ne znam šta mu se dogodilo. Napao me, podivljao je a ja sam samo želeo da se odbranim i da ga smirim", rekao je Bjelica nakon meča.

Orlando je pobijedio u ovoj utakmici rezultatom 108:102. Bjelica je na parketu proveo četiri minuta i postigao dva poena.