Svjetsko prvenstvo

Šveđani uz pomoć VAR-a do tri boda protiv Južne Koreje

• 18.06.2018. 15:53

Fudbaleri Švedske savladali su Južnu Koreju u svom prvom meču Grupe F Svjetskog prvenstva u Rusiji sa 1:0.

Poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0, a jedini pogodak vidjeli smo u 65. minuti. Prvo sudija Aguillar nije planirao dosuditi jedanaesterac, ali je onda nakon pregledavanja VAR snimka promijenio svoju odluku.

Kapiten Andreas Grankvist je bio i više nego siguran i tako je doveo svoju ekipu u vodstvo. U nastavku nije bilo promjene rezultata, a Koreja nije uspjela da stvori neku ozbiljniju šansu.

Ovom pobjedom Švedska se sa tri boda izjednačila sa Meksikom na prvom mjestu, dok su Njemačka i Južna Koreja bez bodova.

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.

• 23:45 Ноћни програм