Poslednje Vijesti:

Raspored emitovanja

07:00 5-7, kolažni program ( R )
08:45 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 173 ep., R)
10:00 Vijesti
10:05 Serija: Ovo nije kraj ( 109 ep.)
11:00 Crtani film: B Daman
11:20 Crtani film: Mašine pri?e
11:55 Vijesti
12:00 Film: Univerzalni vojnik
14:00 Vijesti
14:05 Serija: Otmica ( 9 ep. R)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
16:00 Serija: Stella ( 8 ep., R)
17:00 Rekreativno sa D. Tepšić
18:00 Ovo je Srpska
19:00 ATV vijesti
19:40 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Otmica ( 10 ep)
21:00 Apostrof
22:45 Večernje vijesti
23:00 Film: Viljuška na putu 12+
01:00 Noćni program

07:00 Sportski pregled
08:00 Vikend vekerica
09:55 Vijesti
10:00 Serija: Otmica ( 6 ep, R)
11:00 Serija: Otmica ( 7 ep, R)
12:00 Serija: Otmica ( 8 ep, R)
13:00 Serija: Otmica (9 ep, R)
13:55 Vijesti
14:00 Teletrgovina
14:40 Apostrof ( R)
16:15 M magazin
17:00 Serija: Sinđelići II (15 ep.)
18:00 Luk ili med III ( 7 ep, R)
19:00 ATV vijesti
19:30 Buka
20:30 Serija: Andrija i Anđelka ( 15 ep)
21:20 Film: Lijepi Johnny 12+
23:20 Film: Frenk i Džesi 12+
02:30 Noćni program

07:00 Svet poljoprivrede ( 452 ep)
08:00 Vikend vekerica
09:55 Vijesti
10:00 Autošop magazin
10:30 Veče sa Ivanom Ivanovićem ( R)
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Crna ruža ( 170 ep, R)
13:00 Serija: Crna ruža (171 ep, R)
13:55 Vijesti
14:00 Serija: Crna ruža ( 172 ep, R)
15:00 Serija: Crna ruža ( 173 ep, R)
16:00 Serija: Otmica (10 ep, R)
17:00 Serija: Andrija i Anđelka ( 15 ep, R)
18:00 Luk ili med III ( 8 ep, R)
19:00 ATV vijesti
19:30 Jedan na jedan sa M. Marinkovićem
20:20 Veče sa I. Ivanovićem
22:00 Serija: CSI Miami VIII ( 2 ep.)
23:00 Serija: CSI Miami VIII ( 3 ep.)
00:00 Noćni program

07:30 5 do 7 ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Sinđelići II ( 15 ep, R)
09:55 Vijesti
10:00 Serija: Ovo nije kraj ( 110 ep.)
11:00 Crtani film: B Daman
11:20 Crtani film: Mašine priče
11:55 Vijesti
12:00 Film: Kako je Gru ukrao mjesec
14:00 Vijesti
14:05 Serija: Otmica ( 10 ep, R)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
16:00 Jedan na jedan ( R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Otmica ( 11 ep.)
21:00 Luk ili med III, zabavni program ( 9 ep)
22:00 Serija: Crna ruža (174 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Serija: CSI Miami VIII ( 4 ep)
00:20 Film: Flertovanje sa flamenkom 12+

07:00 5-7, kolažni program ( R )
08:45 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 174 ep., R)
10:00 Vijesti
10:05 Serija: Ovo nije kraj ( 111 ep.)
11:00 Crtani film: B Daman
11:20 Crtani film: Mašine priče
11:55 Vijesti
12:00 Film: Priča iz L.A.
14:00 Vijesti
14:05 Serija: Otmica ( 11 ep. R)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
16:00 Rekreativno sa D. Tepšić ( R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:40 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Otmica ( 12 ep.)
21:00 Luk ili med III, zabavni program ( 10 ep)
22:00 Serija: Crna ruža (175 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Serija: CSI Miami VIII ( 5 ep)
00:20 Film: Ljeto plamovih 12+

07:00 5-7, kolažni program ( R )
08:45 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 175 ep, R)
10:00 Vijesti
10:05 Serija: Ovo nije kraj ( 112 ep. )
11:00 Crtani film: B Daman
11:20 Crtani film: Mašine priče
11:55 Vijesti
12:00 Film: Penjač
14:00 Vijesti
14:05 Serija: Otmica ( 12 ep, R.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
16:00 Buka ( R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:40 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Otmica ( 13 ep.)
21:00 Serija: Andrija i Anđelka ( 16 ep.)
22:00 Serija: Crna ruža (176 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Serija: CSI Miami VIII ( 6 ep)
00:20 Film: Vječita ponoć

07:00 5-7, kolažni program ( R )
08:45 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 176 ep, R)
10:00 Vijesti
10:05 Serija: Ovo nije kraj ( 113 ep. )
11:00 Crtani film: B Daman
11:20 Crtani film: Mašine priče
11:55 Vijesti
12:00 Film: Osnovne boje
14:00 Vijesti
14:05 Serija: Otmica ( 13 ep, R.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
16:00 Serija: CSI Miami
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
20:00 Serija: Otmica ( 14 ep)
21:00 Serija: Stella ( 9 ep.)
22:00 Serija: Crna ruža (177 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Serija: CSI Miami VIII ( 7 ep)
00:20 Film: Drveni bar 12+

07:00 5-7, kolažni program ( R )
08:45 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 177 ep., R)
10:00 Vijesti
10:05 Serija: Ovo nije kraj ( 114 ep.)
11:00 Crtani film: B Daman
11:20 Crtani film: Mašine priče
11:55 Vijesti
12:00 Film: Mr, Bean na odmoru
14:00 Vijesti
14:05 Serija: Otmica ( 14 ep. R)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
16:00 Serija: Stella ( 9 ep., R)
17:00 Rekreativno sa D. Tepšić
18:00 Ovo je Srpska
19:00 ATV vijesti
19:40 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Otmica ( 15 ep)
21:00 Apostrof
22:45 Večernje vijesti
23:00 Film: Drvlje i kamenje 12+
01:00 Noćni program