Raspored emitovanja

07:00 5-7, kolažni program ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 147 ep.)
09:55 Vijesti
10:00 S Tamarom u akciji II ( 16 ep., R)
11:05 Crtani film: Mašine priče
11:10 Crtani film: Angry Birds
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Divlja mačka ( 99 ep.)
13:00 Serija: Sudbina (12 ep., R)
13:40 Vijesti
13:45 Serija: Andrija i Anđelka ( 25 ep.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
15:50 Crtani film: Angry Birds
16:00 Serija: Murdochove misterije ( 19 ep., R )
17:00 Rekreativno sa Dijanom Tepšić
18:00 Ovo je Srpska ( R)
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Apostrof
21:40 Večernje vijesti
21:55 Lutrija RS, Loto
22:10 Film: Projekat A2 12+
00:00 Film: Mjesto pod suncem 12+
02:00 Noćni program

07:00 Svet poljoprivrede ( 500 ep., R)
08:00 Vikend vekerica
09:50 Vijesti
10:00 Serija: Naša mala klinika (95 ep., R)
11:00 Serija: Naša mala klinika (96 ep., R)
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Naša mala klinika (97 ep., R)
13:00 Serija: Naša mala klinika (98 ep., R)
13:55 Vijesti
14:00 Serija: Naša mala klinika (99 ep., R)
14:50 Teletrgovina
15:30 Apostrof ( R)
17:00 Serija: Downton Abbey ( 56 ep., R)
18:00 Najvjenčanje III ( 19 ep., R)
19:00 ATV vijesti
19:35 Showbiz mixer, zabavni program
20:00 Tri boje zvuka, muzički program
21:00 Film: Savršen muškarac 12+
23:00 Serija: CSI Miami IX ( 21 ep.) 12+
00:00 Noćni program

07:00 Svet poljoprivrede ( 501 ep.)
08:00 Vikend vekerica
09:40 Vijesti
09:45 Autošop magazin
10:15 Tri boje zvuka ( R)
11:10 Najvjenčanje III – finale ( R)
13:00 Serija: Sudbina ( 09 ep., R)
14:00 Serija: Sudbina ( 10 ep., R)
15:00 Serija: Sudbina ( 11 ep., R)
16:00 Serija: Sudbina ( 12 ep., R)
16:45 Bioenergičar Novica Jovanović ( R)
17:00 Serija: Posljednje kraljevstvo ( 01 ep., R)
18:00 Kursadžije, zabavni program ( 05 ep.)
19:00 ATV vijesti
19:30 Jedan na jedan sa Marinom Marinkovićem
20:30 Sportfolio
21:00 Film: Veliki gazda12+
23:00 Serija: CSI Miami IX ( 22 ep.)
00:00 Rekreativno sa D. Tepšić ( R)
01:00 Noćni program

07:30 Ovo je Srpska ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 148 ep.)
09:55 Vijesti
10:00 Sportfolio ( R)
10:30 Autošop magazin (R)
11:00 Crtani film: Mašine priče
11:10 Crtani film: Angry Birds Stella
11:15 Crtani film: Angry Birds
11:20 Showbiz mixer ( R)
11:35 Teletrgovina
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Divlja mačka ( 100 ep.)
13:00 Serija: Naša mala klinika ( 100 ep., R)
13:40 Vijesti
13:45 Serija: Andrija i Anđelka ( 26 ep.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
15:50 Crtani film: Angry Birds
16:00 Serija: Murdochove misterije (19 ep., R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Murdochove misterije ( 20 ep.)
21:00 Miro protiv svih, zabavni program ( 01 ep.)
21:55 Bingo
22:10 Serija: Sudbina ( 13 ep.)
23:10 Večernje vijesti
23:25 Serija: CSI Miami X ( 01 ep.) 12+
00:20 Noćni program

07:00 5-7, kolažni program ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 149 ep.)
09:55 Vijesti
10:00 Jedan na jedan ( R)
11:05 Crtani film: Mašine priče
11:10 Crtani film: Angry Birds
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Divlja mačka ( 101 ep.)
13:00 Serija: Sudbina (13 ep., R)
13:40 Vijesti
13:45 Serija: Andrija i Anđelka ( 27 ep.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
15:50 Crtani film: Angry Birds
16:00 Serija: Murdochove misterije ( 20 ep., R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Murdochove misterije ( 21 ep.)
21:00 Miro protiv svih, zabavni program ( 02 ep.)
21:50 Loto
22:00 Serija: Sudbina ( 14 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:25 Serija: CSI Miami X ( 02 ep.) 12+
00:20 Noćni program

07:00 5-7, kolažni program ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 150 ep.)
09:55 Vijesti
10:00 Rekreativno sa D. Tepšić ( R)
11:05 Crtani film: Mašine priče
11:10 Crtani film: Angry Birds
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Divlja mačka ( 102 ep.)
13:00 Serija: Sudbina (14 ep., R)
13:40 Vijesti
13:45 Serija: Andrija i Anđelka ( 28 ep.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
15:50 Crtani film: Angry Birds
16:00 Serija: Murdochove misterije ( 21 ep., R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Murdochove misterije( 22 ep.)
21:00 Kursadžije, zabavni program ( 04 ep.)
22:00 Serija: Sudbina ( 15 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Serija: CSI Miami X ( 03 ep.) 12+
00:20 Noćni program

07:00 5-7, kolažni program ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 151 ep.)
09:55 Vijesti
10:00 Tri boje zvuka, muzički program ( R)
11:05 Crtani film: Mašine priče
11:10 Crtani film: Angry Birds
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Divlja mačka ( 103 ep.)
13:00 Serija: Sudbina (15 ep., R)
13:40 Vijesti
13:45 Serija: Andrija i Anđelka ( 29 ep.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
15:50 Crtani film: Angry Birds
16:00 Serija: Murdochove misterije( 22 ep., R)
17:00 5 do 7, kolažni program
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Serija: Murdochove misterije ( 23 ep.)
21:00 Kursadžije, zabavni program ( 05 ep.)
22:00 Serija: Sudbina ( 16 ep.)
23:00 Večernje vijesti
23:20 Serija: CSI Miami X ( 04 ep.) 12+
00:20 Noćni program

07:00 5-7, kolažni program ( R)
08:30 Teletrgovina
09:00 Serija: Crna ruža ( 152 ep.)
09:55 Vijesti
10:00 Kursadžije, zabavni program ( 04 ep., R)
11:05 Crtani film: Mašine priče
11:10 Crtani film: Angry Birds
11:55 Vijesti
12:00 Serija: Divlja mačka ( 104 ep.)
13:00 Serija: Sudbina (16 ep., R)
13:40 Vijesti
13:45 Serija: Andrija i Anđelka ( 30 ep.)
15:00 Teletrgovina
15:30 Vijesti
15:50 Crtani film: Angry Birds
16:00 Serija: Murdochove misterije ( 23 ep., R )
17:00 Rekreativno sa Dijanom Tepšić
18:00 Ovo je Srpska ( R)
19:00 ATV vijesti
19:45 Vremenska prognoza
20:00 Apostrof
21:40 Večernje vijesti
21:55 Lutrija RS, Loto
22:10 Film: Božji oklop 12+
00:00 Film
02:00 Noćni program