Pobjedu Zvezde nad Novim Pazarom obilježili neredi VIDEO

• 28.08.2016. 20:56

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su poslije mnogo bure u meču 7. kola Superlige Srbije u Novom Pazaru - 4:1 (2:0).

Utakmicu je obilježio prekid od 20 minuta zbog divljanja navijača domaćeg tima. Zvezda je odigrala solidan susret, ali je fudbal ostao u drugom planu.

Prvo poluvrijeme: Bura oko penala

Napad tima sa stadiona "Rajko Mitić" predvodiće Petar Orlandić, a priliku da pokažu da nisu zalutali u Zvezdu dobiće Pablo Mouče i Džon Ruiz. Oko 400 navijača Crvene zvezde još nije ušlo na stadion.

Nije bilo većih uzbuđenja na startu meča, u 9. minutu dvije baklje su bačene u teren, pa je sudija Ilić morao na kratko da prekine meč.

Pokušao je Kanga u 14. minutu ali nije bilo veće opasnosti po gol domaćih. Još jednom je prijetio bivši igrač Rostova, ovoga puta je "makazicama" šutirao ali je lopta otišla preko gola.

Prva prilika za Pazar bila je u 19. minutu. Alivodić je poslao loptu ka Čečariću, ali je ovaj ostao kratak.

U 23. minutu sudija Milan Ilić je pokazao na bijelu tačku! Stanojević je izbio loptu, zakačio Kangu, a arbitar je najblaže rečeno odsvirao diskutabilan jedanaesterac. Uslijedili su veliki protesti domaćih, a Luković je bez većih problema bio precizan.

U 32. minutu Kahriman je pogriješio, Travančić je oduzeo loptu golmanu Crvene zvezde, centrirao, ali Alivodić nije uspio da pogodi.

Uslijedila je kazna - u istom minutu, Novi Pazar je još jednom kapitulirao! Vasilić je poklonio loptu Orlandiću koji je izašao sam pred gol i lako zatresao mrežu za 0:2.

Uzburkale su se strasti na stadionu kraj Jošanice, dok se na terenu vodila velika borba na sredini terena. Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja.

Drugo poluvrijeme: Haos i prekid!

Umjesto strijelca Orlandića na terenu se u nastavku našao Sikimić. Na startu drugog dijela igre nije bilo većih uzbuđenja, vodila se borba na sredini terena.

U 60. minutu Donald je oprobao šut sa distance, ali je golman Živković uspio da zaustavi njegov pokušaj. U 64. minutu Zvezda je ostala sa igračem manje na terenu. Predrag Sikimić je dobio direktan crveni karton! Napadač crveno-bijelih je kopačkom u glavu zakačio golmana Živkovića i morao je u svlačionicu. Čuvar mreže Pazaraca je hitno odvezen u bolnicu!

Nastao je pravi haos, a sudija je ekipe poslao u svlačionicu. Stolice su letjele na sve strane... Prekid je trajao oko 10 minuta.

Taman kada je meč trebao da bude nastavljen, pomoćni sudija Đurđević je pogođen, pa je došlo do novog prekida.

Poslije nešto više od 20 minuta meč je nastavljen.

Pobjedu Zvezde ovjerio je Ruiz u 86. minutu. Kostarikanac je pogodio za laganih 0:3.

Novi Pazar je preko Travančića uspio da smanji prednost Zvezde na 1:3.

Sudija Ilić je meč produžio za 12. minuta.

Pobjedu Beograđana zaokružio je Anđelković u samoj završnici susreta poslije loše intervencije golmana Zečevića.

Novi Pazar - Crvena zvezda 1:4 (0:2)

Stadion: Gradski. Sudija: Milan Ilić. Strijelci: Luković u 25 (p), Orlandić u 32, Ruiz u 86. Travančić u 90+3, Anđelković u 90+13.

Novi Pazar: Živković (od 72. Zečević), Vasilić, Stanojević, Tintor, Marić, Mutavdžić (od 30 Lepović), Micevski, Dimitrijević, Travančić, Alivodić, Čečarić.

Crvena zvezda: Kahriman, Petković, Rendulić, Luković, Anđelković, Poletanović, Donald, Kanga (od 65 Plavšić), Mouče (od 85 Srnić), Ruiz, Orlandić (od 46. Sikimić).

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 19:40 Маркетинг

• 19:42 Спорт

Преглед најважнијих дневних спортских дешавања и информација из земље, региона и свијета.