Partizan čuva vrh tabele

• 21.09.2014. 19:26

Fudbaleri Partizana pobijedili su danas u Kragujevcu ekipu Radničkog sa 3:0 (2:0) u posljednjem meču šestog kola Superlige.

Partizan je ovim trijumfom zadržao maksimalan učinak u šampionatu i vratio se na prvo mjesto na tabeli.

Crno-bijeli su poslije prvog poluvremena stekli dva gola prednosti zahvaljujući dvostrukom strelcu Petru Šuletiću, koji je golmana Trifunovića savladao u 10. i 17. minutu.

Gosti su imali još nekoliko prilika za gol, prije svih Nikola Drinčić i Škuletić, dok je pobjedu izabranika Marka Nikolića "ovjerio" kapiten Saša Ilić u 89. minutu.