Novi poraz rukometaša Srbije u Splitu, sljedeći rival Island

• 14.01.2018. 21:30

Rukometna reprezentacija Srbije upisala je i drugi poraz na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj, pošto je u drugom kolu izgubila od Švedske, rezultatom 30:25.

Šveđani s, u drugom kolu, lako došli do pobjede nad Srbijom, pošto su već nakon nekoliko minuta igre imali lijepu prednost koju nisu ispuštali do kraja.

Poslije prvog poluvremena, Šveđani su imali šest golova prednosti (16:10), a srpska selekcija je u nastavku uspjela da unese malo neizvjesnosti.

Izabranici Јovice Cvetkovića su prišli na dva gola zaostatka, ali su onda Šveđani prelomili meč i ponovo se "odlijepili", da bi na kraju pobijedili rezultatom 30:25.

U posljednjem kolu grupne faze, Srbija će igrati sa Islandom.