Luka Ivičić nastavio sa dobrim rezultatima

• 21.05.2018. 16:44

Luka Ivičić, iz Atletskog kluba “Borac”, nastavio je da niže dobre rezultate ove sezone. Uz talenat, krasi ga i svestranost.

U atletici ne bira discipline, a u kojoj god da nastupi kandidat je za medalju. Na nedavnom prvenstvu Bosne i Hercegovine, za mlađe kategorije, nije mu bilo premca u trci na 600 metara. Nakon što je dotrčao do zlata, okrenuo se skoku u vis. Završio je kao drugoplasirani, sa novom medaljom u svojoj riznici.

A, već nekoliko ih je osvojio ove godine. Luka je “rušio” državne rekorde u dvorani u trkama na 800, 1000 i 2000 metara. Po dobrom pamti, i Male olimpijske igre Republike Srpske na kojima je osvojio zlatnu medalju u trci na 800 metara za osnovce.

Ne manjka mu medalja, ni u drugim disciplinama, pa je tako Luka Ivičić, stigao i do titule državnog šampiona u bacanju koplja za mlađe juniore.

“Najbolje tek dolazi”, samouvjereno će mladi atletičar "Borca", za kojeg nema tajni u “kraljici sportova”.

Luku krasi svestranost, i u atletici ne bira discipline.