Kunić uljepšao debi Vojvodića

• 31.03.2018. 20:17

U Ligi za opstanak Borac je došao do prve pobjede u nastavku sezone. Banjalučani su na debiju novog trenera Darka Vojvodića savladali Vitez 1:0.

Strijelac jedinog gola bio je Petar Kunić u 80. minuti iz penala nakon što je u kaznenom prostoru gostiju oboren Miloš Čudić.

Borac je u prvom dijelu utakmice protiv Viteza odigrao veoma dobro. Banjalučani su diktirali ritam, stvarali šanse, i promašivali. Pokušavali su u prvom dijelu Mladen Veselinović, Petar Kunić, zatim Danijel Majkić ali stanje se nije mijejnalo.

Gosti su jedinu šansu imali nakon brzog kontranapada, ali je sjajno reagovao golman Borca Goran Vukliš poslije volej udarca Petra Boje.

I u nastavku je Borac bio bolji, prijetio je Miloš Žeravica, ali se na gol čekalo do 80. minute i penala.

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.