Igrači odbili da igraju nakon što je sudija svirao penal VIDEO

• 21.02.2017. 09:01

Meč premijer lige Vijetnama između Ho Či Min Sitija i Long An dobio je bizaran epilog nakon što su igrači Long Ana odbili da igraju nakon što je dosuđen penal u zadnjim minutama meča.

Naime, u 90-toj minuti i pri rezultatu 2-2, sudija je svirao penal za domaću ekipi.

Umjesto da pokaže karton igraču zbog simuliranja, sudija je svirao penal, na šta su burno regovali igrači gostujuće ekipe tako što su odbili da igraju do kraja.

Prvo je golman okrenuo leđa kada su domaćini izvodili penal, da bi nakon što je igra nastavljena sa centra, dali loptu svojim protivnicima koji opet postižu gol.

Ista scena je viđena opet nakon što su krenuli sa centra, pa je utakmica završena rezultatom 5-2.

• 20:00 Лутрија РС, Лото

Пренос извлачења добитних комбинације игре на срећу Лото 7/39 Лутрије Републике Српске.

• 20:10 Емисија: Прича се

Политичка, дебатна емисија доноси широк избор актуелних тема, супротстављених ставова, различитих углова, чињеница и реплика.

• 21:20 Серија: Од јутра до сутра (12+)

'''''''Серија: Од јутра до сутра (12+)

• 22:05 Серија: Авионџије (12+)

''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:35 Вечерње вијести

• 22:50 Серија: Ред Рок (12+)

'''Серија: Ред Рок (12+)