Borusija deklasirala Sarajevo

• 29.08.2014. 07:19

Fudbaleri Sarajeva nisu uspjeli da se plasiraju u grupnu fazu Evropske lige. Bordo tim poražen je sinoć u uzvratnoj utakmici plej ofa od Borusije iz Mehengladbaha na Borusia Parku rezultatom 7:0. U prvoj utakmici prije sedam dana na Koševu bilo je 2:3.

Utakmica se igrala u sjajnoj atmosferi pred više od 46.000 gledalaca.

Fudbaleri Sarajeva su dobro počeli susret i u prvim minutama bili ravnopravan protivnik.
Prvu veću priliku na susretu imao je Haris Duljević u 19. minuti. Veznjak Sarajeva je nakon solo prodora šutirao, ali je golman domaćih zaustavio njegov udarac.

Samo minut kasnije Borusia je povela golom Hahna. Nakon ovog pogotka koncentracija igrača Sarajeva je pala, što su domaćini odlično iskoristili i povećali vodstvo. Igrala se 24. minuta kada je Xhaka sa više od 25 metara matirao Bandovića.

Fudbaleri Sarajeva u nastavku su izgledali nemoćno i nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti. U 33. minuti, nakon odlične kontre, Borusia postiže treći pogodak. Strijelac je bio Hrgota.
Okić je dobro šutirao u 42. minuti, ali Borusijin čuvar mreže je bio na mjestu.
Trener Sarajeva Dženan Uščuplić je na početku drugog poluvremena napravio dvije izmjene. U igru su ušli Nemanja Bilbija i Radoš Protić, a zamijenjeni su Puzigaća i Stojčev.

Igrači Sarajeva u drugom poluvremenu su veoma loše igrali. Nijemci su to iskoristili i deklasirali tim sa Koševa.

• 20:00 Имате ријеч са Милијаном Кос

''Ко? Шта? Када? Гдје? Зашто? Како? И ту се питања не заустављају - отворено и одважно.

• 20:45 Серија: Од јутра до сутра

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 21:30 Серија: Авионџије

Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 22:05 Вечерње вијести

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.