Bajern u Istanbulu osigurao četvrtfinale

• 14.03.2018. 21:27

Bavarci su poslije ubjedljive pobjede u prvom meču, u revanšu samo potvrdili kvalitet.

Nakon meča u Minhenu bilo je jasno da je Bajern siguran četvrtfinalista Lige šampiona (5:0), ali Bavarci nisu imali namjeru da bilo šta prepuste slučaju.

U revanšu u Istanbulu su savladali Bešiktaš i tako osigurali nastup u Ligi šampiona rezultatom – 3:1 (1:0).

Alkantara je prvo u 18. minutu iskoristio slabiju intervenciju Gonula i doveo goste u vođstvo, da bi Gonul odmah na startu drugog dijela matirao svog golmana. Počasni pogodak za domaćina postigao je Vagner Lav u 59. minutu, a konačan rezultat postavio je Vagner u 84. minutu.
(SrpskaCafe)

• 14:15 Серија: Авионџије (Р) (12+)

''''Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

'''Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Енерго клуб

Релевантне актуелности из области производње електричне енергије.